Konut Sigortası Asistans Hizmeti Nedir

Konut Sigortası Asistans Hizmeti Nedir?
Asistans hizmeti, konut sigortası poliçesinde yer alan teminatlara ek olarak limitler dahilinde ücretsiz yararlanabileceğin hizmetleri içerir. Bu hizmetler genel olarak ev içi bakım ve tamir işleridir. Elektrik ve tesisat problemleri, cam kırılması, anahtarı evin içinde unutman gibi farklı sorunlarda dışarıdan ücretli tamir hizmeti almak yerine konut poliçenin asistans hizmetlerinden yararlanabilirsin. Yani bu hizmetleri poliçen kapsamında ücretsiz olarak kullanabilirsin.

Sigorta şirketleri, asistans hizmetleri için genellikle süre kısıtlaması olmadan 7/24 ulaşım imkanı sunar. Asistans hizmeti, poliçenin başlangıç tarihinden itibaren bir yıl süre için geçerlidir. Konut sigortası teminatları hakkında daha ayrıntılı bilgi almak için yazımızı okuyabilirsin.

Asistans hizmetlerinin kapsamları sigorta şirketlerine ve ürünlerine göre değişmektedir. Bazı konut sigortası poliçelerinde asistans hizmetlerinin sadece birkaçı varken bazılarında ise daha kapsamlı ek hizmetler vardır. Bu nedenle konut sigortası teklifi alarak poliçelerin hangi asistans hizmetlerini kapsadığını öğrenerek ihtiyaçlarına en uygun konut sigortasını kolaylıkla seçebilirsin. Ayrıca hatırlatmakta fayda var, asistans hizmetleri poliçedeki limitlerle sınırlıdır. Limitlerin içerisinde kalan masraflar ücretsiz olarak yapılır.

Size Yardımcı Olabiliriz..
7/24 Su Tesisat Ustası